Хускварна Україна
044-233-77-02
режим роботи з 09:00 - 18:00
Кільцева дорога, 4б, Київ, Украина, 08130
Меню каталогу

Завод в Айклифе изготовил более 500.000 газонокосилок-роботов!

Завод в Айклифе изготовил более 500.000 газонокосилок-роботов!

30 квітня 2015

Люди по всьому світі з наростаючою швидкістю замінюють свої традиційні газонокосарки на роботизовані. Це дає можливість домогосподарствам вивільнити дорогоцінний час, який раніше було необхідно присвячувати догляду за власним газоном. Крім того, роботи забезпечують ідеально доглянутий газон, навіть у разі, коли ландшафт доволі складний, а ділянка має великий розмір.

 
У 2015 році це вже третя визначна подія для Husqvarna Automower®: перша – святкування 20-ї річниці з дня випуску першого робота, друга – запровадження системи дистанційного контролю та керування косаркою-роботом Automower® Connect.

Вражаючі газони без зайвих труднощів
Husqvarna Automower® оснащено датчиком погоди, який дозволяє в автоматичному режимі коригувати щоденний план косіння газону в залежності від швидкості росту трави, тобто  — активніша робота під час теплої та вологої погоди, менш активна – в сухі та прохолодні часи.

Унікальний запатентований направляючий провід (Guide Wire) допомагає роботу легко дістатися віддалених ділянок вашого саду, а також швидко проводить Automower® через вузькі коридори та повертає на базову станцію для підзарядки.

Husqvarna Automower® оснащено різноманітними функціями для підвищення ефективності догляду за складними газонами, що ставить наших роботів на голову вище конкурентів. Одна з таких функцій включає в себе GPS-навігацію, за допомогою якої косарка прокладає та оптимізує маршрут косіння складних ділянок.

Наша компанія продає та інсталює роботизовані газонокосарки торогових марок Husqvarna , Gardena  


Всі новиниНаступна
Copyright © 2008-2019. Офіційний представник Husqvarna в Україні ua.info@husqvarna.com
Гаряча лінія ТОВ "Хускварна Україна"
0 800 504 804
(дзвінки по Україні зі стаціонарних телефонів безкоштовні)
Розробка сайту MSGROUP
Кошик замовлень